Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Onlar için en mutlu gün…

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü’nün organizasyonuyla engelli çocuklar lunaparkta doyasıya eğlendi.

14 Ekim 2015 Çarşamba, 16:09
lunaparkk

Toplum destekli polislerin başlattıkları proje dahilinde engelli çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı. Nilüfer Özel Eğitim ve Meslek Merkezi’nde eğitim gören hafif engelli 170 öğrenci, lunaparkta gönüllerince eğlendi. Lunaparktaki oyuncaklara binen engelli öğrenciler moral depoladı. Polisler ve öğretmenleri ile birlikte parkı gezip oyuncaklara binen çocukların heyecanı yüzlerinden okundu.

lunapark
Çocukların birçoğunun ilk defa böyle bir eğlenceye katıldığını belirten Meslek Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Esin Yılmaz, “Daha evvel Gemlik’te çocukları uçağa bindirdik. Toplum destekli polislerimiz belli aralıklarla okulumuzda faaliyetler düzenliyor. Kendilerine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim okulumuzun öğrencilerimizin bu tür faaliyetlere her zaman ihtiyacı var. Bütün kuruluşların katkılarını bekliyoruz. 170 öğrencimizle bu organizasyona katıldık. Çocuklarımızın hepsi çok mutlu oldu” dedi.
Emniyet Müdürlüğü olarak sosyal sorumluluk projelerine katıldıklarını belirten polis memuru Mustafa Çivil, ”170 öğrenciyi lunaparka eğlendirmek istedik. Çocukların sosyal hayata katılmasını arzu ediyoruz. Yarın da sevgi evlerinde kalan 80 çocuğumuzu lunaparkta eğlendireceğiz” diye konutçu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>