Önce nikah sonra düet

Nurdan Filiz-Murat Gürel çifti, nikah masasında imzayı attıktan sonra birlikte düet yaptı.

13 Haziran 2015 Cumartesi, 15:12
düğün ve düet

Müzikle yakından ilgilenen Filiz ve Gürel ailelerinin mutlu gününde konuklar hem eğlendi hem de sürprizlerle dolu bir gece geçirdi. Koro şefleri Aysel ve Kenan Gürel çiftinin Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde öğretim görevlisi oğlu Murat Gürel, Ordu’da yaşayan Saadet-Abdullah Filiz çiftinin Ankara’da Türkçe öğretmeni olarak görev yapan kızı Nurdan Filiz ile Bursa’da dünya evine girdi. Mudanya Yolu Heybeli Restoran’daki düğünde konukları birbirinden güzel sürprizler bekliyordu. Kırmızı halıdan kemancıların eşliğinde gelen Nurdan Filiz-Murat Gürel çifti, nikah kıyıldıktan sonra ilk olarak düğün dansı yaptı, ardından da mikrofonları eline aldı. Orkestranın çaldığı nihavend makamındaki “Aşkımın ilk baharı, ilk heyecanım benim” şarkısını düet yaparak seslendiren çift büyük alkış topladı.
Gelinin ikizi Furkan Filiz gitar, ağabeyi Yasin Filiz piyano, koro şefi damat babası Kenan Gürel ud, damadın amcaları Tuncer Gürel ud, Hüsnü Gürel ritm, dayısı Kemal Mete kanun, kuzeni Alper Mete ise gitar çaldı. Damat Murat Gürel de kemanıyla orkestrada görev aldı. Mini koroda ise damadın annesi Nilüfer Kadın Korosu Şefi Dr. Aysel Gürel ve görümce Elif Gürel, gelin Nurdan Filiz’e eşlik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>