Öldürülen anne dün kızı bugün toprağa verildi

Bursa’da, annesi ile birlikte pompalı tüfekle ateş edilerek öldürülen kızın cenazesi yakınlarına teslim edildi.

02 Aralık 2015 Çarşamba, 11:11
inegöl cenaze

Edinilen bilgiye göre, anne ve kızın öldürülmesiyle ilgili soruşturmayı sürdüren jandarma ekipleri, kimlikleri belirlemişti. 41 yaşındaki Mükerrem Alemdağ, çocukları Uğur ve Umut tarafından teşhis edildi. Öldürülen annenin cenazesi dün çocukları ve boşandığı eşi Ali Demirkıran tarafından alınıp Hamitler Mezarlığı’nda toprağa verildi. 22 yaşındaki kızı Fadime Aytekin Demirkıran’ın cenazesi ise, bugün Bursa Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. Cenaze gasil için Mezarlıklar Şube Müdürlüğü’ne götürülürken, Demirkıran’ın yakınlarının gözyaşlarına tutamadığı görüldü. Genç kızın cenazesi merkez Osmangazi ilçesine bağlı Seçköy’de öğleyin kılınacak cenaze namazını müteakip köy mezarlığına defnedilecek.
Öte yandan Jandarma ekipleri de olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor. Büyük bir gizlilik ve titizkilkel soruşturmasını sürdüren güvenlik güçlerinin katil ya da katillere ulaşmasının an meselesi olduğu öne sürülüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>