Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Olay yaşatan ihanette ikinci perde…

Kaan Tangöze, haftalar önce dudak dudağa görüntülendiği Kıvılcım Ural’la sahil turu yaparken yakalandı. Tangöze, yüzünü gizlemeye çalışırken sevgilisi koltuğa kapaklandı.

11 Şubat 2016 Perşembe, 10:28
kaan tangöze

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural, haftalar sonra yeniden bir arada görüntülendi. Bebek’teki bir restoranda baş başa yemek yedikten sonra Tangöze’ye ait araçla sahil turu yapan çift, Kuruçeşme-Beşiktaş hattında habercilerin dikkatini çekti.

SAKLANMAYA ÇALIŞTILAR

Trafik ışıklarına takıldıklarında flaşlar patlayınca, ünlü müzisyen güneşliği indirdi, Ural da kapüşonunu takıp öne eğilerek gizlendi.

kaan tangöze 1

“GAZETECİLERİ İÇERİ ALMA”

Yeşil ışığın yanmasıyla birlikte gaza basan Kaan Tangöze, direksiyonu Taksim’deki ücretli otoparka kırdı. Görevliye 50 TL uzatıp “Arkadakiler gazeteci, onları içeri alma” diyen şarkıcı, Kıvılcım Ural’ı otoparkın 3. katında bırakıp oradan ayrıldı. Kaan Tangöze, çıkışta yöneltilen hiçbir soruya da yanıt vermedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>