Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Okuyor öğreniyorum, Okuyor eğleniyorum…

Osmangazi Koleji’nden ‘Okuma pastası şenliği’… Özgün ve özel bir eğitim anlayışıyla hareket eden Özel Osmangazi Koleji, 1’inci sınıf öğrencilerine yönelik ‘Okuma Pastası Şenliği’ etkinlikleri düzenledi.

19 Ocak 2016 Salı, 15:43
IMG_2277

Okuma pastası şenliği etkinliklerinin başrol oyuncuları olan 1’inci sınıf öğrencileri, ailelerine ve misafirlere alfabemizdeki harfleri şarkılar, şiirler ve bir dizi drama etkinlikleriyle anlatmaya gayret ettiler.
Karagöz ve Hacivat’ı sahneye taşıyan öğrenciler aynı zamanda Aslan Kral ile Tavşan’ın hikâyesini canlandırarak, eğitimin ve kitap okumanın önemini anlatan mesajlar verdiler. İngilizce dersinde öğrendikleri şarkıları aileleri için seslendiren Osmangazili minikler, salondaki tüm misafirlere keyifli anlar yaşattı.
Osmangazi Koleji mutfağında hazırlanan ‘Biz artık okuyoruz’ pastasını hep birlikte coşkuyla kesen öğrenciler, ailelerine pastalarından ikram ettiler. Osmangazi Koleji 1’inci sınıf öğrencilerinin kullandığı ilk defterleri saklayıp okuma pastası şenliğinde aileler için sergileyen Osmangazi Koleji eğitim liderleri ailelere duygu dolu anlar yaşattı.
Okuma pastası şenliği etkinliklerine katılan tüm öğrencilere eğitim yöneticileri tarafından sertifika verilirken, hatıra fotoğraflarıyla da düzenlenen etkinlik hafızalara kaydedildi.

IMG_2234

IMG_2277

IMG_2321

IMG_2348

IMG_2363

IMG_2194

IMG_2215

IMG_2220

IMG_2225

IMG_2245

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>