Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Öğrencilere bedava salçalı ekmek

Bursa’nın domatesiyle meşhur Karacabey ilçesinde, belediye tarafından öğrencilere tereyağlı ve salçalı ekmek ile ayran ikram edildi.

13 Kasım 2015 Cuma, 11:22
salca

Karacabey Belediyesi, öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri için kolları sıvadı. Belediye, Atatürk İlköğretim Okulu’nda salçalı ve tereyağlı ekmek ile ayran dağıttı. Öğrenciler öğle molasında salçalı ekmek yiyerek karınlarını doyurdu. Salçalı ekmeği çok seven öğrenciler, Karacabey Belediyesi’ne teşekkür etti.
Miniklere kendi elleriyle salçalı ekmek ikram eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Güzel bir faaliyete imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Salçalık domates, güzel ilçemiz Karacabey’in en önemli gelir kaynaklarından biri. Sağlıklı nesiller yetiştirmeyi arzu ediyoruz. Çocuklarımızın fastfood türü yiyeceklerden, gazlı içeceklerden uzak durmanız gerekiyor. Biz de sizler gibi çocukluğumuzda böyle annelerimizin bize verdiği salçalı ekmekleri afiyetle yerdik” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>