Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Oğlu bıçakladı..Ondan değil kalp krizinden öldü

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, bir ay önce oğlu tarafından karnından bıçaklanan yaşlı kadının taburcu olduktan sonra kalp krizi geçirerek ölümü üzerine soruşturma başlatıldı.

27 Ağustos 2015 Perşembe, 11:30
ambulans

Edinilen bilgiye göre, 23 Temmuz’da meydana gelen olayda, şizofreni hastası olan oğlu tarafından sağ karın boşluğundan bıçaklanan 78 yaşındaki Nurten Özdenkçi, hemen Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Aldığı bıçak darbe neticesinde böbrek yaralanması oluştuğu tespit edilen Nurten Özdenkçi ameliyata alındı. Tedavinin ardından 9 Ağustos’ta taburcu edilerek evine gönderilen Özdenkçi, kalp krizi geçirince hemen Mudanya Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Aynı gün özel bir hastaneye sevk edilen yaşlı kadına anjiyo yapılarak stent takıldı. Burada 17 gündür ölüm kalım savaşı veren Özdekçi kurtarılamadı.
Savcılık olayla alakalı soruşturma başlattı. Ölümü şüpheli bulunan kadının cesedi otopsiye kaldırıldı. Özdekçi’nin kalp krizi mi, yoksa bıçaklanma neticesinde öldüğü Adli Tıp Kurumu’nun raporuyla belli olacak.
Bu arada bıçaklama olayından sonra gözaltına alınan şüpheli gencin ‘kasten yaralama’ suçundan ifadesi alındıktan sonra yakınları tarafından tedavi için Gaziantep’e götürüldüğü öğrenildi.

ölüm

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>