Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

O Ses’in fenomeni albüm çıkarıyor

Söylediği ‘İsyan’ şarkısıyla milyonları kendine hayran bırakan Parlak şimdilerde albüm lansmanı yapmaya hazırlanıyor.

05 Şubat 2016 Cuma, 10:18
ahmet parlak

“O Ses Türkiye”de Gökhan Özoğuz’un Ahmet Parlak videosunu izletmesinden sonra Parlak’ı deyim yerindeyse tüm Türkiye tanıdı. Hatırlanacağı gibi Acun Ilıcalı’nın daveti üzerine O Ses Türkiye’de sahneye çıkanAhmet Parlak herkesin gönlüne taht kurdu.

“İSYAN” ŞARKISIYLA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Söylediği ‘İsyan’ şarkısıyla milyonları kendine hayran bırakan Parlak şimdilerde albüm lansmanı yapmaya hazırlanıyor. 15 Mart’ta İstanbul’da sevenleriyle buluşacak olanAhmet Parlak’a sosyal medyada da birçok kişi destek oldu.

AHMET PARLAK KİMDİR?

Halil Sezai’nin “İsyan” şarkısını yorumlayış şekliyle O Ses Türkiye’ye damga vuran Ahmet Parlak, Mersin’de yaşamaktadır. Bir fasıl mekanı işleten Ahmet Parlak’ın video paylaşım sitelerinde pek çok videosu bulunuyor. O Ses Türkiye jüri üyesi Gökhan’ın programda bahsetmesiyle bir anda parlayan Ahmet Parlak’ın; Salla Yarim Mendilini, Tanrıdan Diledim, Devlerin Aşkı Büyük Olur, Gönül Teknem gibi pek çok performansı video paylaşım sitelerinde tıklanma rekorları kırıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>