Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

O işçi hayati tehlikeyi atlattı

Bursa Harmancık ilçesindeki Hayri Öğelman Krom Maden Ocağı’nda saat 18.30 civarında meydana gelen göçükte bir işçi hayatını kaybederken bir işçi de ağır yaralandı. Yaralı işçinin hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

27 Ağustos 2015 Perşembe, 10:42
yarali kaza olumlu kaza hastane

Edinilen bilgiye göre, göçük bugün saat 18.30 civarında Harmancık Yolçatı Mevkii’nde Krom Maden Ocağı’nda meydana geldi. 40 metre derinlikte 39 işçinin çalıştığı madende henüz bilinmeyen bir sebeple göçme yaşandı. Meydana gelen göçükte 45 yaşındaki işçi Mustafa Evren hayatını kaybetti. Bir diğer işçi Ramazan Alçı ise yaralı olarak göçükten çıkarıldı. Hayatını kaybeden Mustafa Evren’in cesedi, otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ağır yaralı olarak Çekirge Devlet Hastanesine kaldırılan Ramazan Alçı’nın ise hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>