Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

O hastanelerde ameliyatlar başladı

Devlet’e devr olan paralel yapıya ait Rentıp ve Bahar hastanelerinde ameliyatlara tekrar başlandı.

05 Ağustos 2016 Cuma, 12:52
dfgbgdfx

Bursa’da Sağlık Bakanlığı’na devrolan paralel yapıya ait Rentıp ve Bahar hastanelerinde ameliyatlara tekrar başlandı.
15 Temmuz darbe teşebbüsünün ardından Özel Rentıp Hastanesi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Nilüfer ek binası, Bahar Hastanesi ise Bursa Devlet Hastanesi’nin Osmangazi ek binası olarak hizmet veriyor. Her iki hastanede ameliyatlara tekrar başlandı.

O HASTANELERDE AMELİYATLAR BAŞLADI
Devlet Hastanesi Osmangazi ek binasında (Bahar) ameliyat olan hasta Gülizar Y, “Güler yüzlü doktor ve hemşireler, temiz bir ortam. Hastanın isteyebileceği her şey burada var. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

O HASTANELERDE AMELİYATLAR BAŞLADI
Konu ile açıklama yapan Bursa Devlet Hastanesi yöneticisi Uz. Dr. Halil Karahan, “14 farklı branşta poliklinik hizmeti verilen Osmangazi ek binamızda genel cerrahi, plastik cerrahi ve üroloji ameliyatları başladı. Kısa zaman zarfında göz, kalp ve damar cerrahisi ve kadın doğum branşlarında da ameliyatlar başlayacak” diye bilgi verdi.
Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticisi Op. Dr. Nurhan Çelik ise “Nilüfer (Rentıp) ek binamızda hastalarımıza 20 farklı branşta poliklinik hizmetinin yanı sıra ortopedi, üroloji ve beyin cerrahisi branşlarında ameliyatlar yapılmaya başlandı. Pazartesi gününden itibaren de genel cerrahi ve kulak burun boğaz ameliyatları da başlayacak” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>