Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

O çocuklar reklam malzemesi değil…

AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, şiddet gören çocukları ziyaret edip poz veren ve bunu sosyal medyada paylaşan Gülben Ergen’e tepki göstererek, “Şiddete maruz kalanl çocuklar reklam malzemesi yapılamaz” dedi.

29 Aralık 2015 Salı, 11:02
gulben

Birkan’dan şiddet gören çocuklarla ilgili açıklama:

Ak Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan Kayseri’de şiddete maruz kalan çocukların reklam malzemesi haline getirilmesi ile ilgili bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

“Kayseri’de yaşanan olay hepimizi üzen bir olaydır, içimizi acıtmıştır. Ama burada gösterilecek tepkinin sınırını dikkatle çizmemiz gerekir. Basın yayın üzerinden görüntülerin paylaşılması ve birçok ünlünün çocukları adeta bir reklam malzemesine çevirmesi kabul edilemez. Hiç kimse bu çocuklar üzerinden reklam yapamaz. Çocuklarımızın hiç kimsenin himmetine ihtiyacı yoktur. Hiç kimse devletten büyük değildir. Olay ilgili bakanlık tarafından yakından takip edilmekte ve çocukların yaşadıkları travmayı tamir edecek bir normalleştirme çalışması yapılmaktadır. Böyle bir noktada herkesi çocukların ruh sağlığını düşünmeye ve sorumlu davranmaya çağırıyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>