Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Bursa’da su kesintisi…

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından Nilüfer ilçesinde 19 Şubat-18 Mart tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacak.

18 Şubat 2016 Perşembe, 15:30
su su kesintisi musluk bardak

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, altyapı çalışmaları sebebiyle Konak Mahallesi Bakır, Bağ ve Bağbur sokaklar ve civarında 19 Şubat Cuma ile 18 Mart Cuma tarihleri arasında, 08.00 ile 19.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacak.

Ayrıca BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Nilüfer İlçesi Görükle Sakarya Mahallesi ve civarında, 22 Şubat Pazartesi günü, 08.00 ile 18.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların açıklanan zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>