Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Nilüfer’de deprem konteynırı

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, makamını bu hafta Yüzüncüyıl Mahallesi’ne taşıdı. Bozbey, Mahalle Komitesi’nin her siteye bir deprem konteynırı konulması yönündeki kararına destek vereceklerini söyledi.

22 Ocak 2016 Cuma, 16:05
bozbey 1

bozbey

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ‘Başkan Burada’ projesi çerçevesinde bu hafta Yüzüncüyıl Mahallesi’ndeydi. Makamını Yüzüncüyıl Mahallesi’ne taşıyan Bozbey, hem mahallenin meselelerini yerinde gördü, hem halkı dinledi. Muhtar Ali Şık,, Bozbey’e Mahalle Komitesi’nin depreme hazırlık maksadıyla aldığı ‘Her siteye bir deprem konteynırı kurulsun’ kararı hakkında bilgi verdi. Başkan Bozbey, depreme hazırlık konusunda Nilüfer Belediyesi’nin çok hassas olduğunu ve ‘her mahalleye deprem konteynırı’ projesinin devam ettiğini, ayrıca Nilüfer’de tesis edilen deprem öncü işaretleri izleme istasyonları ile de bu konuda çalışma yaptıklarını belirtti. Bozbey, ‘her siteye deprem konteynırı’ projesini de destekleyeceklerini belirterek, site sakinlerine deprem anında yapılacaklar konusunda eğitim verebileceklerini söyledi.
Başkan Bozbey, Yüzüncüyıl Mahallesi’nde hem mahalle sakinleriyle, hem de kendisinden randevu talep edenlerle görüştü.
Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu da Başkan Bozbey’e bir sürpriz yaparak halıya dokunmuş portresini armağan etti. Bozbey, gün boyu Yüzüncüyıl Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürdü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>