Nilüfer'de hedef; güven, huzur aidiyet

Nilüfer Belediyesi çalışanları ve aileleri düzenlenen iftarda bir araya geldi. Çalışanlarla iftar yapan Başkan Turgay Erdem, şimdiye kadar kuruma ve kurum kültürüne sahip çıktıkları için herkese teşekkür ederek, "Bundan sonra da içimizdeki Nilüfer sevgisini ve aidiyet duygusunu daha da geliştirerek çalışacağız" diye konuştu. 

YAŞAM, 21 Mayıs 2019 Salı, 15:35
Nilüfer'de hedef; güven, huzur aidiyet

Nilüfer Belediyesi ailesi düzenlenen iftarda buluştu. Üçevler Spor Tesisleri'nde düzenlenen iftara katılım yoğun oldu. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, CHP PM Üyesi Gamze Pamuk Ateşli, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP eski Bursa Milletvekili Abdullah Özer, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özer Anaç, İYİ Parti Bursa İl Başkan Vekili Hatice Mutlu, MHP Nilüfer İlçe Başkanı Ali Hayri Ozan, İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkan Vekili Nazım Lükel, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları, CHP'nin geçmiş dönem yöneticileri, Nilüfer Belediye Meclisi Üyeleri, mahalle muhtarları, basın mensupları ve davetlilerin katıldığı iftarda, oruçlar birlik, beraberlik içinde açıldı. 
İftar, Nilüfer Belediyesi Din Görevlisi Mehmet Çelebi'nin yaptığı dua ile başladı. İftar saatinin gelmesi ile birlikte oruçlar hep birlikte açıldı. 
"Biz çok büyük bir aileyiz" 
İftar sonrası Nilüfer Belediyesi ailesine seslenen Başkan Turgay Erdem, "Ramazan ayının huzur ve bereketini yaşadığımız böyle bir günde bir arada olmak bizi güçlü kılıyor. Ne mutlu bize ki, böyle bir sofra etrafında toplanabiliyoruz. Biz çok büyük bir aileyiz. Bu ailenin bireylerinin mutluluğu önceliğimiz. İstiyoruz ki bütün çalışma arkadaşlarımız huzur, güven ve aidiyet duygusunu hissedebilecekleri bir ortama sahip olsunlar. Göreve geldiğimizden bu yana da bunu sağlamak için çalışıyoruz. Bunu sağlarsak sizin de desteğinizle Nilüfer'de şimdiye kadar yapılan güzel işlere yenilerini ekleyebileceğiz, yeni nesil Nilüfer'i birlikte oluşturacağız" dedi. 
Çalışanların emeklerinin karşılığını almaları için gereken çabayı gösterdiklerini ifade eden Turgay Erdem, "Nilüfer Belediyesi'ni koruyan, kollayan, ilkelerine uyan, kuruma ve kurum kültürüne sahip çıkan, özveriyle emek veren herkesi kucaklayan ve yanında olan bir anlayış içindeyiz. Sizler, kuruma ve kurum kültürüne sahip çıkarak Nilüfer'i örnek ve lider konuma getirdiniz. Elde edilen başarılarda herkesin emeği var. Bundan sonra da yine aynı coşkuyla, içimizdeki Nilüfer sevgisini ve aidiyet duygusunu daha da geliştirerek çalışacağız. Burada bulunan çalışma arkadaşlarımın ve ailelerinin Ramazan ayını yürekten kutluyorum" diye konuştu. 
MG Tasavvuf Musikisi ve Semazen Grubu'nun anlam kattığı gecede, alana kurulan etkinlik bölümünde de çocuklar, gönüllerince eğlendi. 
(SD-) 

BURSA
Türkiye'de son durum açıklandı!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu paylaştı.
GÜNDEM
Bu da karpuzlu trafik magandası!
D-100 karayolu ve TEM otoyolunda makas atarak ilerleyerek hem kendi canını hem de trafikteki kişi...
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yusufeli Barajı'nın tutacağı suların kontrollü salınımı ile ...
BURSA
2 bin yıllık mezar bakın ne olarak kullanılıyor!
Bursa'nın Yenişehir ilçesine bağlı Kirazlıyayla Mahallesinde bulunan 2 bin yılık anıt mezar odası...
BURSA
Bursa'da alev alev yandı!
Bursa'da onlarca dairenin bulunduğu 4 katlı bir sitenin çatısı kaynak makinesinden sıçrayan kıvıl...
BURSA
Çarşı esnafına Hakan Çavuşoğlu morali
Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ak Parti Bursa Milletveki...
Bursa'da feci kaza! Otomobiller otobana saçıldı
Bursa'nın ana yolları yenilendi
Bursa, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Bursa'da vinç devrildi!

En Çok Okunan Haberler