Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Nilüfer Belediyesporlu yüzücülerden büyük başarı

Nilüfer Belediyespor yüzücüleri, Bursa İl Karması takımı ile katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi’nden birincilik ve üçüncülükle döndü.

17 Nisan 2015 Cuma, 16:40
NİLÜFER BELEDİYESPORLU YÜZÜCÜLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Nilüfer Belediyespor, çeşitli branşlarda aldığı başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından 11-12 Nisan tarihlerinde Mersin’de düzenlenen, Anadolu Yıldızlar Ligi Arda İlhan 2015 Yüzme Türkiye Şampiyonası’na katılan Bursa İl Karması takımında Nilüfer Belediyespor yüzücüleri de yer aldı. Müsabakada büyük başarı sergileyen Nilüfer Belediyesporlu yüzücülerden Ömer Çağan Bayram, Önder Aydın, Ömer Eren Güler ve Ayşe Naz Acar’ın da mücadele ettiği Bursa İl Karması takımı, birincilik ve üçüncülük elde etti.
Nilüfer Belediyespor’dan Ömer Çağan Bayram, Önder Aydın, ve Ömer Eren Güler’in final müsabakalarında Bursa İl Karması adına yarıştığı, Erkekler 4×50 Karışık Yüzme kategorisinde 2:28:87’lik derecesiyle birinciliği göğüsledi. Kızlar 4×50 Serbest Yüzme kategorisinde de Bursa takımı 2:04:02 dakikalık dereceyle üçüncü olmayı başardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>