Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Nilüfer Belediyesi Tiyatro yeni sezona hazır

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” ekibi, Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile buluştu.

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 18:17
NİLÜFER BELEDİYESİ “TİYATRO” YENİ SEZONA HAZIR

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” ekibi, Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile buluştu. Gecede geçtiğimiz sezonun oyuncularına da teşekkür plaketi verildi.
Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” ekibi yeni oyunlarla izleyici karşısına çıkmak için çalışmalarını sürdürüyor. “Burun” “Çöl Oyunu” ve “Grimm Kardeşler” isimli oyunları sahneye koymaya hazırlanan Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” ekibi, Başkan Mustafa Bozbey ile yemekte bir araya geldi. Gecede yeni sezon oyuncu ve yönetmenleri ile tanışan Bozbey, daha fazla kişi tiyatro ile buluşturmak için sürekli yeni çalışmalar yaptıklarına dikkat çekti.
Bozbey “ İlçemize yeni tiyatro salonları ilave ettik, etmeye de devam edeceğiz. Bu salonlar ile Bursa’da tiyatronun merkezi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Kurmuş olduğumuz Tiyatro Müdürlüğü de bu iddiamızın bir ürünü. Tiyatro Müdürlüğü geçen yıl başlamış olduğu bu yolculukta vermiş oldukları bu emeklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
“Hizmet üretmeye devam”
Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” nun bu yıl yine iyi oyunlarla izleyici karşısına çıkacağını belirten Bozbey, yeni salon müjdesi de verdi. Başkan Bozbey, “Çalışmalarımız neticesinde Fatih Sultan Mehmet Caddesi’ne çok yakın bir bölgede bu sezon yeni bir salonumuz da hizmet verecek“ dedi.
Başkan Bozbey, gecede 2014-2015 sezonunda sahnelenen “Ödenmeyecek Ödemiyoruz”, “Hırsız”, “Çoğaldıkça” ve “Eşeğin Gölgesi” isimli oyunlarda rol alan oyunculara da plaket vererek teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>