Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Nilüfer Belediyesi iş güvenliğinde hedeflere ulaştı

Nilüfer Belediyesi 2015 yılında ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ açısından koyduğu hedeflere ulaştı.

01 Temmuz 2016 Cuma, 13:50
NİLÜFER BELEDİYESİ İŞ GÜVENLİĞİNDE HEDEFLERE ULAŞTI

Nilüfer Belediyesi 2015 yılında ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ açısından koyduğu hedeflere ulaştı. İş Güvenliği Uzmanı Leyla Taşfiliz 2016 yılı hedeflerine ulaşmak için de titizlikle çalıştıklarını belirtti.
Nilüfer Belediyesi, her yıl periyodik olarak yapılan Taşeron Koordinasyon Toplantıları’ndan birini daha gerçekleştirdi. Dernekler Yerleşkesi’nde gerçekleşen toplantıya Nilüfer Belediyesi taşeronları, müteahhitleri, İSG Kurul Üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Leyla Taşfiliz ”2015 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği açısından Nilüfer Belediyesi olarak koyduğumuz hedeflerin hepsine ulaştık. Bu doğrultuda kendimizi daha da ileriye ulaştırabilmek için 2016 yılı hedeflerimizi belirledik ve bu hedeflere ulaşabilmek için çalışıyoruz. Amacımız, daha sağlıklı ve güvenli bir topluma katkı koymak” dedi.
Taşfiliz, Nilüfer Belediyesi olarak yapılacak tüm çalışmalarda, taşeronların da aynı görüş ve titizliğe sahip olmasını istediklerini belirterek “Bu doğrultuda periyodik denetimler ve saha kontrolleri yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>