Nilüfer belediyesi budama atıklarını topluyor

Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, site ve bahçelerden çıkan budama atıklarını düzenli bir şekilde topluyor.

07 Ağustos 2015 Cuma, 22:12
NİLÜFER BELEDİYESİ BUDAMA ATIKLARINI TOPLUYOR

Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, site ve bahçelerden çıkan budama atıklarını düzenli bir şekilde topluyor.
Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, site ve bahçelerden çıkan budama atıklarının görüntü kirliğine sebep olmaması için yeni bir hizmet başlattı. Bundan sonra budama atıkları belirlenen program çerçevesinde toplanacak. Pazar günleri hariç haftanın her günü belirlenen mahallelerden atıkların toplanabilmesi için vatandaşların bahçe ve budama atıklarını taşınabilir, araca yüklenebilir boyut ve ağırlıkta hazırlamaları gerekiyor. Özel mülkiyet alanında olan budama atıklarının alınmayacağının altını çizen Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, atıkların toplama yapan araçların girebileceği ve alım yapabilecekleri alanlara muntazam şekilde istiflenmesi gerektiğini belirtti.
Atıkların toplama gününden bir gün önce bahçe dışına alınması gerektiğini kaydeden yetkililer, vatandaşlardan atıkların toplanması için Nilüfer Belediyesi’ni aramalarını istedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>