Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Nilüfer Belediye Meclisi toplandı

Nilüfer Belediye Meclisi olağanüstü toplandı.

04 Ağustos 2016 Perşembe, 14:05
NİLÜFER BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Nilüfer Belediye Meclisi olağanüstü toplandı.

NİLÜFER BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
Gündemdeki maddelerin ele alındığı toplantıya geçilmeden önce 15 Temmuz’da gerçekleşen darbe teşebbüsü ele alındı. Nilüfer Belediye Meclisi’nin Adalet ve Kalkınma Partili Meclis Üyesi Gökhan Yıldız, darbe girişiminin ardından Nilüfer Belediyesi’nin takındığı tavır için teşekkür etti. Yıldız, “Grubumuz adına şunu belirtmek istiyoruz ki gerek billboardlarda, gerekse belediyemizin internet sitesinde yaşanan süreçle ile ilgili demokrasi adına yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür etmek istiyoruz. Bu süreci hep birlikte başarılı bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz” dedi.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Türkiye’de demokratik bir ortamın oluşmasının herkes için çok önemli olduğunu belirterek şöyle konuştu:
“Demokratik olgunluğun gösterilmesi, uzlaşı kültürünün bu ülkede gerçekten yaşamsal tüm alanlarda hakim olması hepimizin isteği. Onun için bu süreç başladı. Hakikaten çok önemli bir süreç yaşıyoruz. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemde Türkiye’de demokrasi adına önemli adımlar atılır ve bütün siyasiler, yetkililer bu konuya hassasiyet ile yaklaşırlar. Bizim için Türkiye önemli, geleceğimiz, çocuklarımız, torunlarımız önemli. Bu ülkede hep beraber mutlu, huzurlu, barış içinde yaşamamız hepimiz için çok önemli, çünkü gidecek başka bir yerimiz yok. Hepimiz bu ülkenin topraklarında doğduk, doyduk ve bu topraklarda öleceğiz. Biz Türkiye’de mutlu, huzurlu yaşamanın yollarını mutlaka bulacağız ve bundan başka da çaremiz yok. İşte o zaman güçlü bir ülke olacağız diye düşünüyorum. Ben de bu süreçte katkısı olan, desteği olan herkese, kişi ve kurumlara samimi duygularından dolayı teşekkür ederim.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>