Nijeryalı stopere yakın takip

Ertuğrul Hoca’nın yardımcısı Ömer Erdoğan, Rovaniemen Palloseura’nun, FC KooTeePee ile 0-0 berabere kaldığı maçta 24 yaşındaki stoperi alıcı gözle takip etti.

11 Temmuz 2015 Cumartesi, 00:15
bursaspor logo

Alternatifli bir kadro oluşturmak için transferde yoğun mesai harcayan Bursaspor, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın raporu doğrultusunda gerekli takviyeleri yapmak için büyük uğraş veriyor.

Önceliği hücum hattına veren yeşil beyazlılar, belirlenen eksik mevkiler için ise görüşmelere şimdiden başladı. Yeşil beyazlı yönetim, geçtiğimiz günlerde Ertuğrul Hoca’nın yardımcısı Ömer Erdoğan’ı Finlandiya’ya gönderdi.

RAPORU VERDİ

Defans hattını güçlendirmek isteyen Sağlam’ın menajerler tarafından önerilen ve daha önce bir kaç kez takip edilen Rovaniemen Palloseura takımının Nijeryalı stoperi Faith Obilor’u izlettirdiği ortaya çıktı.

24 yaşındaki Faith Obilor’u, 0-0 biten FC KooTeePee maçında alıcı gözle takip eden Ömer Erdoğan’ın hazırladığı raporu teknik heyete sunduğu öğrenildi. Recep Bölükbaşı yönetiminin bir kaç gün içerisinde Nijeryalı stoperle ilgili kararını vermesi bekleniyor.

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>