Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Necid’in sözleşmesinde sürpriz madde

Tomas Necid 7,5 milyon Euro getirmesi halinde serbest kalma hakkını elde edecek.

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 00:03
tomas necid

Fernandao’nun takımdan ayrılmasıyla forvet hattına transfer edilen Tomas Necid’in sözleşmesinde ilginç bir madde yazdırdığı ortaya çıktı. Çek santrfor, sözleşme imzalarken Yeşil Beyazlı yönetime kendisine çok güvendiğini belli etmek için farklı bir yöntem izledi. Bugüne kadar bonservisi en çok 3,2 milyon Euro seviyesine kadar çıkan Tomas Necid, sözleşmesine 7,5 milyon Euro getirmesi halinde bir yıl sonra serbest kalma hakkını elde eder maddesini ekletti.

1 MİLYON EURO İMZA PARASI

Bursasporlu yöneticilerin Çek oyuncunun bu isteği karşısında önce şaşkınlıklarını gizleyemedikleri, sonrasında ise kabul ettikleri belirtildi. Tomas Necid bonservissiz olarak Bursaspor’a transfer olmasına karşın, 1 milyon Euro imza parası almış ve menajerine de 400 bin Euro ücret ödenmişti. Hatırlanacağı gibi Bursaspor’da sözleşmesinde serbest kalır maddesi bulunan tek futbolcu olan Şener Özbayraklı 5 milyon TL karşılığında bonservisini alıp Fenerbahçe’yle sözleşme imzalamıştı.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>