Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Necid’de son viraj…

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Tomas Necid ile ilgili açıklamalarda bulundu

15 Ağustos 2016 Pazartesi, 10:27
necid

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Tomas Necid ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gelen teklifleri değerlendiren Yeşil Beyazlılar, bu hafta içerisinde bir gelişme yaşanmazsa başarılı forveti en az sezon ortasına kadar kadrosunda tutacak.
2,5-3 MİLYON EURO

Bursaspor’un başarılı forvetine teklif gelmeye devam ediyor. Önceki gün 27 yaşına basan Çek futbolcuya İtalya, Almanya ve İngiltere’den teklifler gelirken, Başkan Ali Ay konuyla ilgili Bursa Hakimiyet’e açıklamalarda bulundu. Başkan Ay, oyuncu için 2,5-3 milyon Euro civarı bir bonservis bedeli istediklerini söyledi.

3-4 GÜN İÇERİSİNDE

Başkan Ali Ay; “Necid’e teklifler var. İstediğimiz rakamlara ulaşılırsa oyuncumuzu satarız. 2,5-3 milyon Euro civarı bir bonservis bedeli belirledik. Bu da 3-4 gün içerisinde netlik kazanır. Eğer böyle bir durum yaşanmazsa yeni sezonun ilk maçıyla birlikte Necid’i elimizde tutarız ve en azından sezon arasına kadar satmayız” dedi.

HOCAMIZLA KONUŞACAĞIZ

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Tomas Necid’in satılması durumunda çizilecek yol haritasından da bahsetti. Başkan Ay; “Necid satılırsa Hamza hocamızla oturup konuşacağız. Eğer hocamız takviye isterse zaten listemiz hazır. Ancak gönlüm kadromuzdaki genç forvetlerin oynamasından yana. Kubilay ve Sinan oynadıkça gelişim gösterecek” açıklamasında bulundu.

Necid’e sürpriz

Takımın izinli olması sebebiyle doğum günü kutlanamayan Necid’e bugün antrenman öncesi doğum günü sürprizi yapıldı. Pastasının ilk dilimini Harun Tekin’in elinden yiyen Tomas Necid, herkese teşekkür etti.

Kaynak: Bursa Hakimiyet – Tolgay ATAOKAY

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>