Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Mustafakemalpaşa Belediyesi 134 yaşında

- Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin kuruluşunun 134. yılı kutlandı.

03 Ağustos 2015 Pazartesi, 21:40
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ 134 YAŞINDA

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin kuruluşunun 134. yılı kutlandı.
Türkiye’nin ilk taşra belediyelerinin başında gelen Mustafakemalpaşa Belediyesi, kuruluşunun yıl dönümünü kutladı. Belediye önünden başlayarak Cumhurluk Alanı’na kadar devam eden yürüyüşe Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, daire amirleri ve belediye personeli katıldı.
Kurtulan, 134 yıldır yapılan hizmetleri daha da ileriye götürüp taçlandırmak için görev başında olduklarını söyledi.
Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin bir buçuk asra dayanan kurumsal gücüyle 100 bin insana hizmet vermenin onur ve sorumluluğunu taşıdığını belirten Kurtulan, “Hayatının her safhasında hizmet etmekle mükellef oluğumuz vatandaşlarımızın bize karşı olan memnuniyetlerini her gittiğim yerde görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Bunu belediye personelimizle birlikte başardık. Mustafakemalpaşalıların önümüzdeki dönemlerde ihtiyacı olan bütün hizmetlerini büyükşehrimizin de desteği ve el birliği ile yerine getirmek için çalışacağız. Unutmayalım ki, bir mesleğin şerefini, itibarını, o mesleği icra edenlerin gayretleri ve çalışmaları ortaya koyar. Bizler görev yaptığımız süre içerisinde hizmet sorumluluğunu ve şerefini yükseltmekle mükellefiz. 6 yıldır yaptıklarımız halkımızın hayalleriydi. Bundan sonra yapacaklarımız bizim ideallerimiz. Bugünlere gelmek kolay olmadı. Bir değişim ve dönüşümü gerçekleştirmek azim ve kararlılık ister” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>