Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Mustafa Esgin sıralama için ne dedi?

AK Parti’de teşkilat ve sivil toplum örgütleri temayüllerinde yüksek oy almasına rağmen 12.sıradan aday gösterilen Doktor Mustafa Esgin, “Türkiye bu zor ve önemli kader seçimine giderken sıralama teferruattır.Hedef tek başına iktidar…Hedef güçlü ve büyük Türkiye…Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

19 Eylül 2015 Cumartesi, 17:50
mustafa esgin

Bursa’dan 4. sıra adayı Cemalettin Kani Torun ve 12. sıra milletvekili adayı Mustafa Esgin, istikrar ve büyümenin devamı için çalışacaklarını söyledi.

12. sıradan aday gösterilen Esgin, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, “Türkiye bu zor ve önemli kader seçimine giderken sıralama teferruattır.Hedef tek başına iktidar…Hedef güçlü ve büyük Türkiye…Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi.
AK Parti’nin Bursa’dan 4. sıra milletvekili adayı Cemalettin Kani Torun ise, “Yeni bir seçimin arefesindeyiz. İstikrarın ve büyümenin devamı için, büyük Türkiye için, ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceği için “vira bismillah” diyoruz. Bugün itibariyle yoğun bir seçim çalışmasına başlayan il ve ilçe teşkilatlarımıza, teşkilatımızın fedakar üyelerine ve aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>