Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Mustafa Bozbey’in adını kullanarak dolandırıcılık yapıyorlar

Son günlerde yine Nilüfer Belediyesi’nin adını çeşitli bahanelerle kullanan dolandırıcılara dikkat edilmesini isteyen Nilüfer Belediyesi yetkilileri, bu gibi durumlarda belediye ya da emniyet güçleriyle mutlaka irtibata geçilmesini istedi.

20 Ağustos 2015 Perşembe, 15:55
hirsiz

Nilüfer Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada, “Son günlerde Nilüfer Belediyesi’nin ya da Başkan Yardımcılarının isimleri kullanılarak bazı kurumlara telefonla ulaşıldığı ve bu kurumlardan sosyal sorumluluk projeleri, burs, çeşitli mekanlarda konuk ağırlanması gibi bahanelerle çıkar sağlanmaya çalışıldığı; hatta verilen hesap numaralarına belli miktarlarda ödeme yapılmasının istendiği belirlenmiştir. Nilüfer Belediyesi’nin ve Başkanlık makamı ile Başkan Yardımcılarının asla kurumlarla bu şekilde bir irtibatı bulunmamaktadır. Bu tür taleplerin dikkate alınmaması, benzer durumlarda mutlaka belediyemizle ve emniyet güçleriyle irtibata geçilmesi kamuoyuna önemle duyurulur” denildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>