Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Muhtarlara bilgisayar ve yazıcı desteği

Osmangazi Belediyesi Başkanı Mustafa Dündar, muhtarlara yönelik sürdürülen ‘Teknolojik Destek’ kampanyası kapsamında, Çiftehavuzlar Mahalle Muhtarı Mahir Albayrak’a yeni bilgisayar ve yazıcısını teslim etti.

05 Mayıs 2015 Salı, 11:33
0

Osmangazi Belediyesi’nin ilçedeki muhtarlara yeni bilgisayar ve yazıcı dağıtma kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. İlçedeki muhtarları tek tek ziyaret ederek mahallelerde yaşanan sıkıntılar ve ihtiyaçlar hakkında bilgiler alan Başkan Dündar, aynı zamanda çalışma şartlarını iyileştirmek adına dağıttıkları yeni bilgisayar ve yazıcıları da muhtarlara teslim ediyor. Son olarak Çiftehavuzlar Mahallesi Muhtarı Mahir Albayrak’ı makamında ziyaret eden Başkan Dündar, Albayrak’a bilgisayar ve yazıcısını teslim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Osmangazi Belediyesi olarak muhtarlarla sürekli diyalog halinde olduklarını belirten Başkan Dündar, “Muhtarlarımızın, mahallelerin sorunlarını bize aktarma ve yaşanan sıkıntıların giderilmesi noktasında önemli sorumlulukları var. Böyle önemli bir görevi üstlenen muhtarlarımızın çalışma standartlarını yükseltebilmek adına biz de gerekli teknolojik desteği sağlıyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>