Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Müge Anlı, katili canlı yayında ağırlamış!

Konya’da, kendisinden iki haftadır haber alınamayan üniversite öğrencisi taksi şoförü Ramazan Işık’ın katil zanlısı Müge Anlı’nın programına katılan Murat isimli şahıs çıktı.

29 Şubat 2016 Pazartesi, 14:24


Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te günlerdir kayıp olan Ramazan Işıkisimli şahsın öldürülüp dereye atıldığı ortaya çıktı.

“DUYUNCA PERİŞAN OLDUM” DEMİŞTİ

Müge Anlı’nın araştırdığı kayıp vakasının arkasından yine cinayet çıktı. Kayıp olanRamazan Işık’ın taksisini kullanmak için öldüren Murat isimli şahıs ise yayına katılarak “Benim de arkadaşım, ben de duyunca perişan oldum” açıklamasını yapmıştı.

 “BİZİ GEBZE’YE GÖTÜR”

Murat isimli şahıs hapisten kaçarak bir arkadaşı ile uyuşturucu kullandı. Daha sonraRamazan Işık’ı arayarak “Bizi Gebze’ye götür” dedi ve taksi çağırdı. Ramazan Işık iki arkadaşı alarak Gebze’ye götürdü.

muge-anli-arkadas-katilini-canli-yayinda-8207593_6936_m

“HAYIR” CEVABINI ALINCA ÖLDÜRDÜLER

Ancak Gebze’ye geldikten sonra “Biz Antalya’ya gitmek istiyoruz bizi Antalya’ya götür” diyen Murat, Ramazan’dan “hayır” cevabını aldı. Bunun üzerine Ramazan Işık’ı öldüren iki arkadaş, cesedi dereye attıktan sonra taksiyi alarak Antalya’ya gitti.

Böylece Müge Anlı’da bir dosya daha kapanmış oldu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>