Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Müezzinoğlu çocukları sevdi, gençlere nasihat verdi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. Çarşıda çocuklarla yakından ilgilenen Müezzinoğlu, gençlere de nasihat verdi.

30 Nisan 2015 Perşembe, 22:03
0

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, belediye başkanları ve milletvekili adaylarıyla birlikte Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. Esnaflarla birebir görüşerek sorunları dinleyen Müezzinoğlu, çarşıda gördüğü çocuklarla yakından ilgilendi.
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’ni de ziyaret eden Bakan Müezzinoğlu, dernek üyesi gençlere seslenerek, “Sizin değerleriniz başı öne eğecek değerler değildir. Biz yalnızca Yaradan’ın karşısında başını öne eğen insanlarız. Kimliğinizi, kişiliğinizi her zaman daha güçlü hale getirmek ve bu yaşam felsefesini, hayat felsefesinin merkezine oturtursanız, hiç tereddüt etmeyin ki, hayat sizin için anlamlı ve değerli olacaktır” dedi.
Hayatta zorluklardan korkulmaması gerektiğini ifade eden Müezzinoğlu, “Güç sizde gizlidir. O nedenle Özgüveninizi güçlü tutun. Makamlar gelip geçicidir. Milletvekili olduk, doktor olduk, bakan olduk, ama bunlar gelip geçicidir. Önemli olan adam olabilmektir. Rabbim hepinizi adam gibi adam olmayı nasip etsin” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>