Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Mudanya’ya iki madalya

Okul Sporları Federasyonu Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Yıldızlar Kick Boks’ müsabakalarında Mudanya Klasspor 2 madalyayla döndü.

07 Mayıs 2016 Cumartesi, 10:10
lşkjfdhsgfd

Okul Sporları Federasyonu Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Yıldızlar Kick Boks’ müsabakalarında Mudanya Klasspor 2 madalyayla döndü.
Aksaray’da 2-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen okullar arası ‘Yıldızlar Kick Boks’ karşılaşmaları nefes kesti. Mudanya Klasspor formasıyla turnuvaya katılan 5 sporcudan, Ufuk Emir Pehlivanoğlu Türkiye 2’incisi olurken, Furkan Yılmaz ise 3’üncü oldu. 2016-2017 yılında yapılacak olan müsabakalara Mudanya’daki okulların katılımıyla daha çok sporcu ile mücadele etmek istediklerini ifade eden Mudanya Klasspor Başkanı Şimşek, bu konuda destek beklediklerini söyledi. Şimşek kazandıkları başarılarından dolayı sporcularını kutlarken, Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker’e boks eldiveni hediye etti.
Şeker ise Klasspor’un kazandığı başarının küçümsenemeyecek derece önemli olduğuna değinerek, Mudanya’da bu tür kulüplerin çoğalarak gençlerin artan zamanlarını değerlendirmeleri gerektiğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>