Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Mudanya’ya Büyükşehir imzası

Büyükşehir , Mudanya Bursa yolu orta refüjünde çevre ve yeşil alan düzenlemesi gerçekleştirdi.

07 Haziran 2016 Salı, 13:37
dfghhfgdfxdz

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mudanya Bursa yolu orta refüjünde çevre ve yeşil alan düzenlemesinin yanı sıra gerçekleştirdiği ağaç dikimleriyle de Mudanya girişini güzelleştirdi.

MUDANYA’NIN GİRİŞİNE BÜYÜKŞEHİR İMZASI
Mudanya kırsalında olduğu gibi Mudanya merkezde de çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Büyükşehir Belediyesi, Mudanya benzinlikler ile Güzelyalı ışıklar arasındaki bölgede yer alan orta refüjde gerçekleştirdiği 110 palmiye ağacı dikimiyle birlikte çevre ve yeşil alan düzenlemesi çalışmalarını tamamladı. Çalışmaların tamamlanmasıyla orta refüjde yeşil alan ve ağaçlar otomatik sulama sistemiyle düzenli olarak sulanıyor.
Büyükşehir Belediyesinin bu çalışmasının Mudanya’ya değer kattığını belirten AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal,”Her alanda olduğu gibi Çevre ve yeşil alan düzenlemeleriyle de Büyükşehir Belediyesi, Mudanya ve halkımıza hizmet etmeye devam ediyor. Mudanya Bursa yolumuzun Güzelyalı ışıklar ve benzinlikler arasında kalan orta refüjde yapılan yeşil alan ve palmiye ağaçlarının dikimi çalışmalarından sonra ilçemizin girişi güzelleşti ve Mudanya’mıza ayrı bir değer kattı. AK Parti, her zaman yeşil, çevre ve ağaç dostudur. Bu çalışma bunu bir kez daha açıkça göstermiştir” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>