Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Mudanyalılar son nöbette alanlara akın etti

Vatandaşlardan cumhurbaşkanının yeni bir emrine kadar evlerinde hazır bekleyeceklerinin sözünü aldı

11 Ağustos 2016 Perşembe, 12:12
mudanya

Mudanyalı vatandaşlar, demokrasi nöbetinin son gününde ellerindeki Türk bayraklarıyla İskele Meydanı’na akın etti.
İskele Meydanı’nda gerçekleşen son demokrasi nöbetine, önceki dönem Milletvekili İsmet Su, Mudanya Kaymakamı Orhan Çiftçi, AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, siyasi parti temsilcileri, kamu ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çok sayıda Mudanyalı vatandaş katıldı. Alanları dolduranlara teşekkür eden Ünal, vatandaşlardan cumhurbaşkanının yeni bir emrine kadar evlerinde hazır bekleyeceklerinin sözünü aldı.

MUDANYALILAR SON NÖBETTE ALANLARA AKIN ETTİ
Önceki dönem Bursa AK Parti Milletvekili İsmet Su ise her erkeğin bir askerlik anısı olduğunu ve bunun torunlara anlatıldığını ifade ederek, 15 Temmuz günü yaşananların da herkesin bir hikâyesi olarak asırlar boyu anlatılacağını söyledi.
Alanda yetim ve öksüz çocukların seslendirdiği birbirinden güzel ilahiler vatandaşlara duygusal anlar yaşattı. İlahiler sonrası yapılan duaya demokrasi nöbetçileri hep bir ağızdan ‘amin’ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>