Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Mudanya’da sahil yıl sonuna bitecek

Bu yıl sonuna kalmadan Mütareke ile BUDO arası hizmete açılmış olacak” die konuştu.

30 Temmuz 2016 Cumartesi, 13:47
mudanya_sahil_projesi_calismalari_yeniden_basladi_h6339_928ba

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal, CHP İlçe Başkanı Ergül Batman tarafından Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan suçlamalara cevap verdi.

MUDANYA’DA SAHİL DÜZENLEME ÇALIŞMASI YIL SONUNA KADAR BİTİRİLECEK
Batman’ın, hiçbir bilgisi olmadan, sadece siyaset yapmak için halkı yanlış yönlendirdiğini belirten Ünal, “Sadece Mudanya’da Bursa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na ait 13 adet büyük iş makinesi ile 10 adet kamyon gece gündüz çalışmaktadır. Mudanya’da hiçbir mağduriyet söz konusu değildir. Programda olmamasına rağmen, Mudanya’ya bağlanan yeni mahallelerde çok güzel çalışmalar yapılmaktadır. Bunları Mudanyalılar görmekte ve takdir etmektedir. Yapıcı muhalefete açığız. Eksiklerimiz olabilir. Ama yanlış değil, doğru yapıyoruz” dedi.
Sahil projesinin de bütün hızıyla devam ettiğini belirten Ünal, “Mütareke binası ile BUDO iskelesi arasında fore kazıkların imalatı tamamlandı. Alt yapı çalışmaları bitirildi. Enerji alt yapısı da hazır hale getirildi. Bu yıl sonuna kalmadan Mütareke ile BUDO arası hizmete açılmış olacak” die konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>