Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Mudanya İHH, Türkmenler’e 7. TIR’ı gönderdi

Yardım malzemeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Güzelyalı’dan hareket etti.

04 Haziran 2016 Cumartesi, 23:30
IMG_20160604_232456

Bursa İHH Mudanya Temsilciliği, “Türkmen ve Mazlum Kardeşin için Harekete Geç” projesi kapsamında ilçeden 7. TIR’ını ramazan ayı öncesinde Güzelyalı Mahallesi’nden gönderdi.
Mudanya İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği ile ilçe halkının katkılarıyla toplanan bir TIR dolusu erzak ve un, dualarla uğurladı. Töreninde konuşan İHH Mudanya Temsilcisi Ogün Karagöz, öncelikle öğrencilere ve yardımların toplanmasında katkıları olan gönüllü çalışanlara teşekkür etti. Öğrencilerin yardımlaşma duygularını harekete geçiren çalışma ile geleceğe temeller atmanın gururunu yaşadıklarını belirten Karagöz, mazlumların yarasına merhem olabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
AK Parti Mudanya İlçe yönetiminin de hazır bulunduğu törende konuşmaların ardından TIR yüklü yardım malzemeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Güzelyalı’dan hareket etti.

İHH MUDANYA’DAN 7. TIR HAREKET ETTİ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>