Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Modanın kalbi burada atıyor

BUSMEK Moda Evi marka olma yolunda hızla ilerliyor. Açıldığı günden itibaren Bursalılardan yoğun ilgi gören BUSMEK Modaevi özel tasarımlarıyla en kaliteli hizmeti sunuyor.

06 Kasım 2015 Cuma, 17:31
moda

Abiyeden gelinliğe, döpiyesten gömleğe kadar el işçiliğiyle hazırlanan kıyafetlerle Bursalılara hizmet veren BUSMEK Moda Evi’nde kişiye özel dikim yapılıyor. Kursiyer ürünlerinin de satışa sunulduğu Moda Evi, Bursa’nın en işlek caddelerinden olan Altıparmak’ta hizmet veriyor. Büyük mağaza konseptinden sıkılanlar, en özel günlerinde kendini daha özel hissetmek isteyenler için modaevi atölyesinde tasarlanmış birbirinden şık kıyafetler Bursalılar olduğu kadar yerli ve yabancı turistlerden de yoğun ilgi görüyor. Kişiye özel haute-couture tasarımların yanı sıra hazır giyime yönelik koleksiyonlar da alanında uzman giyim öğretmenleri tarafından hazırlanıyor. Yine kişiye özel hazırlanan ayakkabı, çanta ve takılar da moda evinde yerini alıyor.
Tatil tercihini Bursa’dan yana kullanan yabancı turistler BUSMEK Moda Evi’ne yoğun ilgi gösterdi. Özel el işçiliğiyle hazırlanmış abiyelere ve yine Türk motiflerini içeren kıyafetlere yoğun talep olurken şuana kadar Fransa, Katar, Romanya ve Kolombiya’ya tasarımlar gerçekleştirildi.
Altıparmak Caddesi’nde hizmet veren moda evinde tasarlanan kıyafetler ayrıca online olarak e-burfas üzerinden de satışa sunuluyor. Sosyal medya üzerinden de takip edebileceğiniz BUSMEK moda evine facebook ve instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>