Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Milletvekiline sürpriz

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Polis Haftası dolayısıyla “yakma resim” sergisi açıldı. Açılışa Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Bursa Valisi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, Ak Parti İl Başkanı da katıldı. Hüseyin Şahin kendi resmini görünce büyük sürpriz yaşadı.

06 Nisan 2016 Çarşamba, 10:19
vali cemalettin recep altepe

Bölge Trafik İstasyon Amirliği tarafından 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası münasebetiyle İnegöl AVM’de yakma resim sergisi açıldı. Bursa Valisi Münir Karaoğlu, AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin’in de katıldığı sergide yer alan 90 eserin satışından elde edilecek gelir vazife malulleri ve şehit ailelerine verilecek.
İnegöl Bölge Trafik İstasyon Amiri Gökhan Genç, “Teşkilatımızın 171. kuruluş yıldönümünde vazife malulü ve şehit aileleri yararına sergi açmaya karar verdik. Güvenlik kuvvetlerimizin büyük bir cesaret ve kararlılıkla mücadele etmekte olduğu terör olayları karşısında teşkilat mensuplarımıza ve kıymetli ailelerine bir nebze de olsa moral vermeyi arzu ettik. Polislik hayat boyu süren bir meslektir” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>