Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

MHP’den Bursa’da örnek davranış

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığı, partilerin stant açtığı Şehreküstü Meydanında vatandaşlara rahatsızlık vermemek için müzik çalmıyor.

05 Haziran 2015 Cuma, 08:24
fevzi zirhlioglu

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığı, bir çok partinin stant açıp müzik çaldığı Şehreküstü Meydanında aşırı gürültülü müzik yayınından dolayı vatandaşların rahatsız olmaması gerekçesiyle propagandasını müzik çalmadan yapıyor. Bu durum aşırı gürültünün olduğu meydanda vatandaşları memnun etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu, “Şehreküstü Meydanında bütün siyasi partilerimiz stant açtılar ve burada broşürlerini dağıtıyorlar. Son birkaç gündür. Tüm siyasi partilerimizin stantlarında bulunan müzik sistemleri artık teknoloji yarışına girdi. Vatandaşlarımızda bu yüksek sesten çok rahatsız oldu. Bu rahatsızlık sebebiyle biz müzik sistemimizi çalıştırmama kararı aldık. Bunu da bir pankartla halkımıza duyurduk. İnsanlara propaganda yapmak lazım ama çok yüksek gürültü kirliliğine de müsaade etmemek lazım. Bu sebeple milletin yanında olan MHP bu hassasiyeti göstererek müzik çalmama kararı aldı. Sanıyorum halkımız bu konuda bizleri takdir eder” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>