MHP 46 yılın hatrına kahve dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa milletvekili adayı Fevzi Zırhlıoğlu, partisinin 46. kuruluş yıl dönümünde vatandaşlara kahve ikram etti.

28 Mayıs 2015 Perşembe, 07:22
mhp kahve

Bir kahvenin 40 yıl hatırı olduğunu söyleyen Zırhlıoğlu, MHP’nin kuruluşunun 46. yıl dönümünde Kestel ilçesinde vatandaşlara elleriyle kahve ikram etti. Zırhlıoğlu’nun elinden kahve içen Kestelli vatandaşlar içtikleri kahvenin kendilerinde 40 yıl hatırının kalacağını belirtti. Kestel İlçe teşkilatının açtığı kahve standının başına geçen Zırhlıoğlu, “Bir kahvenin 40 yıl hatırı var derler bizde partimizin 46 yıl dönümünde vatandaşlarımıza kahve ikram edip 40 yıl hatırımız kalsın istedik. Bizim dağıttığımız kahvelerin 46 yıllık hatırı var ilçe başkanımızın düzenlediği bu programa önceki dönem ilçe başkanlarımız ve ocak başkanlarımız ile iştirak etmek benim için çok büyük bir mutluluk bu milliyetçi hareketin iktidarının müjdeleyicisidir” dedi.
Zırhlıoğlu’nun elinden kahve içen Kestelli vatandaşlar MHP’nin 46 kuruluş yılı kutlu olsun. Bu içtiğimiz kahvenin bizde 40 yıl hatırı kalacak. Bu seçim oylarımızı MHP’ye verip 46. yılında MHP’yi iktidara taşıyacağız. 13 yıllık iktidarda çok yorulduk ve yıprandık. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde MHP’yi iktidara taşıyıp huzur dolu günlere kavuşacağız” şeklinde konuştu.
Zırhlıoğlu, Kestel’deki kahve dağıtımının ardından Erikli mahallesindeki esnafı ziyaret etti. Ziyarette esnaf ve vatandaşlar Zırhlıoğlu’na büyük ilgi gösterdi. Erikli mahalle ziyaretinde Erikli Spor Kulübüne davet eden spor hocaları Zırhlıoğlu’na Tekvando öğretti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>