Mezonklinik Bursa buluşmasında doktorlar son gelişmeleri tanıttı

Plastik cerrahi, medikal estetik ve dermatoloji alanında kullanılan yöntemler ve ürünler ile ilgili son gelişmelerin uygulamalı olarak sunulduğu Mezoklinik Workshop Serilerinin Bursa buluşması, Crowne Plaza Otel'de yaklaşık 150 doktorun katılımıyla gerçekleştirildi.

SAĞLIK, 18 Aralık 2017 Pazartesi, 22:18
Mezonklinik Bursa buluşmasında doktorlar son gelişmeleri tanıttı

Türkiye'nin önde gelen medikal ve kozmetik firması Mezoklinik A.Ş. tarafından organize edilen etkinlikte, Türkiye'nin ve Marmara Bölgesi'nin önde gelen doktorları, deneyimlerini katılımcılarla paylaşırken, canlı ameliyatlardaki hasta  uygulamalarıyla da son teknolojileri ve ürünleri sektöre sundu. 
Türkiye'de son dönemde büyük talep gören estetik müdahaleler ile ilgili görsel ayrıntıların en ince detayına kadar izlenebildiği etkinlik, plastik cerrahi, medikal estetik ve dermatoloji uzmanı doktorların ve katılımcıların yoğun ilgisini gördü.
KKTC ile başladıkları, Türkiye'de ise Mersin ve İzmir ile devam ettikleri turlarını Bursa ile sürdürdüklerini  vurgulayan Mezoklinik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Adanır, doktor dışı uygulamaların sektörde büyük bir sorun yarattığına dikkati çekti.
Adanır, medikal estetikte bugün yaklaşık bin doktorun faal olarak çalıştığını belirterek,  ancak uygulamalarda etkin olan ve hekim olmayan yaklaşık 5 bin ehliyetsiz kişi sektörde faaliyet gösteriyor. Bunun ile mücadele etmemiz şart. Medikal estetik uygulamalarını doktorların yapması olmazsa olmazımız" diye konuştu.

BURSASPOR
Mesut Özil milli takımı bıraktı!
Mesut Özil, Almanya Milli Takımı'nı bıraktı.
GÜNDEM
Meral Akşener'den şoke eden açıklama!
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, olağanüstü kongrede aday olmayacağını açıkladı.
GÜNDEM
İYİ Parti kongreye gidiyor!
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde gerçekleştirilen İYİ Parti çalıştayında Genel Başkan Meral A...
BURSA
Bursa'da acı haber!
Bursa'nın Mudanya ilçesinde serinlemek için denize giren bir kişi boğuldu.
DÜNYA
Korkutan deprem! 5.9 şiddetinde...
İran'ın Kirmanşah eyaletinde 5.9 şiddetinde deprem meydana geldi.
GÜNDEM
Motosiklet sürücüsünün talihsiz ölümü
Aydın'da gece yarısı motosikleti ile seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybedip düşen şa...