Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Metro’da panik anları! Yüzlerce vatandaş bir anda..

08 Nisan 2016 Cuma, 22:16
BURSA'DA METRO ARIZA YAPTI, YOLCULAR MAHSUR KALDI

Bursa’da BURSARAY’ın arıza yapması nedeniyle çok sayıda vatandaş metronun içerisinde mahsur kaldı. Vatandaşların panik hali kameralara yansıdı.
Edinilen bilgiye göre, Emek İstasyonu’ndan Arabayatağı İstasyonu’na gitmekte olan metro, Osmangazi İstasyonunu geçince bilinmeyen bir sebeple arıza yaparak durdu. Tünelde kalan metro vagonunun iç aydınlatma lambalarının da sönmesiyle vatandaşlar büyük panik yaşadı. BURSARAY’ın arıza yapması, elektriklerinin kesilmesi ve yolcuların yaşadığı panik ise kameralara yansıdı.
Metro arızası, Burulaş personelinin 15 dakika süren müdahalesinin ardından giderildi. Raylar üzerinde yeniden hareket eden metro, Şehreküstü İstasyonu’na geldi. Yüzlerce yolcu burada indi. Öte yandan metro istasyonuna tedbir amaçlı sağlık ekiplerinin geldiği görüldü.

BURSA'DA METRO ARIZA YAPTI, YOLCULAR MAHSUR KALDI BURSA'DA METRO ARIZA YAPTI, YOLCULAR MAHSUR KALDI

Yorum

  1. Zeynep

    Nis 9, 2016 at 00:12

    Bu metro bugün gündüz de arızalandı ve İhsaniye istasyonunda yolcuları indirdiler bu Hollanda’nın hurdaya çıkardığı vagonları bide üstüne para vererek alırsak olacağı bu… hem en pahalı ulaşım hizmeti alan şehir ol hem hurda metrolara bin hemde para üstü vermeyen uyanık kiokslar kullan… sanırım bizimle dalga geçiyorlar…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>