Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Meryem Uzerli’nin başı reytinglerle belada

Muhteşem Yüzyıl dizisinden ‘tükenmişlik sendromu’ nedeniyle ayrılan Meryem Uzerli bu kez de düşük reytingler nedeniyle zor günler geçiriyor.

25 Şubat 2016 Perşembe, 11:29
Meryem-Uzerli

‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinde ilk bölümdeki cesur sahnelere rağmen bir türlü istediği başarıyı yakalayamaması nedeniyle morali bozuk olan Meryem Uzerli, bu kez de indirim talebiyle sarsıldı.

BÖLÜM BAŞI 170 BİN LİRA ALIYOR

Kulislerde konuşulanlara göre; bölüm başı 170 bin lira alan güzel oyuncu, 13 bölüm ücreti olan 2 milyon 200 bin lirayı peşin almıştı.

50 BİN LİRA İNDİRİM TEKLİF ETTİLER

Yeni bölümler için kanal 50 bin lira indirim teklif etti. Kötü günler geçiren Uzerli, teklifi kabul etmedi ve kısa bir süre dinlenmek için Almanya’ya gitmek istedi.

 meryem-uzerli-reytinglerde-elif-dizisiyle-8193620_x_1712_o

ALMANYA’YA DÖNMEK İSTEDİ

Ancak yapım şirketi buna izin vermeyince morali bozuk bir şekilde çekimlere devam etmek zorunda kaldı.

MERYEM KANAL 7’NİN ELİF DİZİSİYLE YARIŞIYOR

Durumun en acı tarafı ise haftalık 170 bin lira kazanan Meryem Uzerli’nin Kanal 7’de yayınlanan bölüm çekim maliyeti 100 bin TL olan ELİF dizisiyle yarışıyor olması.

İşte dizinin yayınlandığı gün aldığı reyting;

meryem-uzerli-reytinglerde-elif-dizisiyle-8193620_7624_m

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>