Mazhar Alanson’dan sevenlerini üzecek haber

Ünlü sanatçı Mazhar Alanson, verdiği röportajda dizi defterini kapattığını söyleyerek hayranlarına üzücü haberi duyurdu.

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 18:02
mazhar-alansondan-hayranlarini-uzecek-haber-1127386-664x354

Sabah Gazetesi’nden Mevlüt Tezel’e gerçekleştirmiş olduğu röportajda Türkiye’deki dizi sektöründen ve ağır çalışma koşullarından dert yanan Mazhar Alanson’un o açıklamaları;
Dizilerde oynamaya devam edecek misiniz?
Dizi mi! Aman, o tempo korkunç bir şey. Dizilerde oynamam artık.
‘Osmanlı Tokadı’ dizisi sizi bayağı yordu galiba…
Sabah dörtte bir sokağın ortasında oturuyorsun.Üzerinde Osmanlı kıyafeti, kavuk falan var. ‘Burada ne yapıyorum?’ diye düşünmeye başlıyorsun. Bir başka gün, gece 02.00’de bir ormanda, Osmanlı kıyafetleriyle atın üstündeydim. ‘Mazhar sen ne yapıyorsun ya delirdin mi?’ diye soruyordum kendi kendime. İşte o an vazgeçtim dizilerden. Neredeyse aktörlük saçma gelmeye başlayacaktı. O yorucu, deli saçması şartlarda çalışmak rezalet.
Dizilerin de suyu çıktı, oynamak eskisi gibi tatmin duygusu yaratmıyor.
Vallahi sadece Cem Yılmaz’la oynadığım iki filmle; ‘Hokkabaz’ ve ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’la iftihar ederim. Şimdi ‘Hadi Mazhar abi dizi yapalım’ deseler; yapmam, yormam kendimi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>