Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Masa tenisine iki transfer birden

Bu sene Türkiye’yi ETTU Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Bursa Büyükşehir Belediyepor Masa Tenisi Kadın takımı, Rus Milli Takımı kadrosunda bulunan Polina Mikhailova ve Maria Dolgikh’i kadrosuna kattı.

20 Ağustos 2015 Perşembe, 20:21
MASA TENİSİNE İKİ TRANSFER BİRDEN

Bu sene Türkiye’yi ETTU Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Bursa Büyükşehir Belediyepor Masa Tenisi Kadın takımı, Rus Milli Takımı kadrosunda bulunan Polina Mikhailova ve Maria Dolgikh’i kadrosuna kattı.
Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’nde yapılan imza töreninde Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Vardar ve Fehim Ferik, Masa Tenisi Bursa İl Temsilcisi Cemil Ünlü, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Masa Tenisi Baş Antrenörü Ersin Sunay ve sporcular hazır bulundu.
İmza töreni öncesi konuşan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, önemli iki oyuncuyu kadrolarına kattıklarından dolayı mutlu olduklarını ifade ederken, artık Avrupa’da ve Türkiye’de Bursa’nın ismi Masa Tenisi ile de anılacağının altını çizdi. Yönetim Kurulu Üyesi ve Masa Tenisi Şube Sorumlusu Fehim Ferik ise “Sporu seven ve her daim destekleyen bir Büyükşehir Belediye Başkanı’mız var. O’nun bizlere verdiği önem ve destek yadsınamayacak şekilde çok. Takımımız bu yıl ülkemizi şampiyonlar liginde temsil edecek. Bu onuru ülkemize ve Bursa’mıza yaşatacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Sayın başkanımızın bize verdiği destekle kadromuza dünya çapında iki önemli isim kattık. İnşallah bu yıl bir Avrupa başarısı da Masa Tenisinden gelmesini istiyoruz” dedi.
Öte yandan Bursa Büyükşehir Belediyespor’un milli sporcusu Sibel Remzi sözleşmesini uzatan imzayı atarak, “Mutlu olduğum bir yerdeyim, Bursa’mızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için takım arkadaşlarımız, teknik heyetimiz ile var gücümüzle çalışacağız, bizlere değer veren sayın başkanımız Recep Altepe, yönetim kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>