Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Mahalleliden havai fişekli 29 Ekim kutlaması

Bursada bir mahalle sakinlerinin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kutlaması renkli görüntüler oluşturdu.

30 Ekim 2015 Cuma, 09:01
bayrak

Merkez Yıldırım ilçesi Hacı Seyfettin Mahallesi sakinlerinin yaptıkları davullu, zurnalı, havai fişekli, halaylı Cumhuriyet Bayramı kutlaması renkli görüntüler oluşturdu. Mahalle sakinlerinin bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği kutlamalarda vatandaşlara tatlı ikram etti.
Kutlamalara MHP Bursa Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu da katıldı. Etkinliği düzenleyen Hacı Seyfettin Mahallesi Sakini Mehmet Yeşil; ‘Biz bu kutlamayı 5 yıldır gerçekleştiriyoruz. Bu etkinliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlamak için yapıyoruz. Mahalle halkı olarak etkinliğe yoğun ilgi gösteriyoruz. Mahallemizde davul zurna çaldırıp, halay çekiyoruz, havai fişek atıp tatlı dağıtıyoruz” dedi.
Etkinliği katılan MHP Bursa milletvekili adayı Fevzi Zırhlıoğlu, ‘Bu etkinliği düzenleyen Ayyıldız Spor Kulübü ve Hacı Seyfettin Mahallesi sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Bu etkinliğin geleneksel hale gelmesi ayrı bir güzel’ şeklinde konuştu.

fevzi zirhli

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>