Macar golcü Bursaspor yolunda…

Yeşil beyazlı kulübün teklifini kabul eden gözde futbolcu yıllık 2 milyon Euro alacak.

15 Ağustos 2015 Cumartesi, 10:03
dzsudzak

Bursaspor transferdeki bombasını patlatmak üzere. Bu sezon önemli yıldızlarını kaybeden yeşil beyazlılar, camianın gönlünü Balazs Dzsudzsak’la almak istiyor. Geçtiğimiz günlerde helikopterle Bursa’ya getirilen ve tesisleri, Timsah Arena’yı ve şehri gezen 28 yaşındaki kanat oyuncusu, olumlu izlenimlerle kentten ayrılmıştı. Düşünmek için yönetimden süre isteyen Balazs Dzsudzsak kararını verdi ve dün yeşil beyazlı formayı giymeye hazır olduğu bildirdi.

RUSLAR 1,5 MİLYON EURO

Macar oyuncudan gelen olumlu cevap sonrası Bursaspor yönetimi hemen harekete geçerek uçak bileti gönderdi. Yeşil beyazlı kulüpten yıllık 2 milyon Euro alacak olan Macar futbolcunun bugün ya da en geç yarın Bursa’ya geleceği öğrenildi. Balazs Dzsudzsak ile anlaşmaya varan yönetim sözleşmesi 31 Aralık itibariyle sona erecek oyuncunun bonservis sorununu çözmek için de Dinamo Moskova’yla hemen irtibata geçti. Rus kulübünün 2 milyon Euro’luk talebine karşın 1,5 milyon Euro önerildiği ve anlaşmanın an meselesi olduğu bildirildi.

William da gelebilir

Macar futbolcu Balazs Dzsudzsak’ın ön libero için önerdiği Dinamo Moskova’dan takım arkadaşı William Vainqueur’ın transferinde de olumlu gelişmeler yaşanıyor. Rus ekibinin Balazs ve William’ın bonservisleri için Bursaspor’dan 5 milyon Euro talep ettiği, yeşil beyazlı yönetimin ise 4 milyon Euro’luk teklifte bulunduğu öğrenildi. Öncelikle Balazs’ın transferini bitirmek isteyen Bursaspor, ardından Fransız ön libero William’ı da yeşil beyazlı renklere bağlamayı hedefliyor.

Kaynak. olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>