Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Lunaparka diye çıkmıştı alıkonuldu

‘Lunaparka gidiyorum’ diyerek evden ayrılan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 17 yaşındaki genç kız, alıkonulduğunu iddia ettiği kişiler tarafından serbest bırakıldı. Konuyla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

03 Ekim 2015 Cumartesi, 11:00
emine

Anne ve babası ile Diyarbakır’dan Bilecik’in Osmaniye ilçesine mevsimlik işçi olarak gelen 17 yaşındaki Emine Demirel, Kurban Bayramı’nın 2’nci günü İznik’teki lunaparka gitti. Daha önce tanıştığı A.T. ile birlikte ortadan kaybolan ve bir gün boyunca tanıştığı adamın yanında kaldığı öne sürülen genç kız, daha sonra A.T. tarafından İ.E.’ye götürüldü. İddiaya göre Emine Demirel, İ.E.’nin ikametgahında da birkaç gün alıkonuldu.
Kızlarından haber alamayan Mehmet ve Şükriye Demirel çifti, televizyon kanallarına çıkarak yardım istedi. İznik Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptıkları çalışmalar zanlıları tedirgin edince Demirel, dün gece kaybolduğu noktaya yeniden bırakıldı. Emniyete getirilen genç kız ifadesinde kaçırıldığını ve alıkonulduğunu iddia ederek zanlılardan şikayetçi olduğunu söyledi.
Polis, A.T. ve İ.E.’yi ‘zorla alıkoyma ve tehdit suçundan’ gözaltına aldı. Genç kız ise ailesine teslim edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>