Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Lösemili çocuklar gönüllerince eğlendi

Lösev Bursa Koordinatörlüğü yeni yıla sayılı günler kala lösemili çocuklarına ve ailelerine özel yılbaşı partisi düzenledi.

28 Aralık 2015 Pazartesi, 11:12
löse

Lösev Bursa Koordinatörlüğü yeni yıla sayılı günler kala lösemili çocuklarına ve ailelerine özel yılbaşı partisi düzenledi. Etkinlikte çocukların yüzünden gülümseme hiç eksik olmazken, Lösev Bursa Koordinatörü Füsun Özkan, “Lösev olarak söz veriyoruz, 2016 yılında çocukların yüzünden gülümseme eksik olmayacak” dedi.
Bursa’da yeni yıla sayılı günler kala bir çok sivil toplum kuruluşu yılbaşı etkinliklerine başladı. Lösev Bursa Koordinatörlüğü de düzenlediği yılbaşı partisinde lösemi hastası çocukları ve aileleri ağırladı. Partide Lösev gönüllüleri çocuklar ile oyunlar oynarken dans ve ilizyon gösterileri sergilendi. Lösev olarak her yıl çocuklarımıza, gelecek yılın sağlık ve mutluluk getireceğini anlatmak için ve güzel bir gün yaşamaları için bu etkinliğimizi düzenliyoruz diyen Lösev Bursa Koordinatörü Füsun Özkan, “2015 yılında beraber geçirdiğimiz güzel günlerimizi tekrar hatırlıyoruz. Türkiye genelinde düzenlenen bu etkinlik kapsamında biz de Bursa’da yaklaşık 100 çocuğumuzla bir araya geldik” dedi.

“HER ŞEY YÜZLERİNDEKİ GÜLÜMSEME İÇİN”
Düzenlenen etkinliklerin, lösemili çocuklara moral vermesi amacıyla düzenlediğine değinen Özcan konuşmasında, “Lösev olarak yaptığımız her şey çocuklarımızın yüzünden gülümseme eksik olmasın diye yapılıyor. Bugün de dans gösterilerinden ilizyon gösterilerine, sürpriz hediyelerden çeşitli oyunlara kadar çeşitli etkinlikler içeren dolu dolu bir gün hazırladık. Lösev olarak söz veriyoruz ki, yüzünüzdeki gülümseme 2016 yılında da hiç eksik olmayacak” cümlelerine yer verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>