Son Dakika
25 Ocak 2017 Çarşamba

Lodos yine Bursalıları uçurdu…Erken yaz kapıda

Bursa’da iki gündür devam eden lodos vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Ancak yapılan açıklamalara göre yazdan kalma günler ise yarından itibaren Bursa’da etkili olacak.

13 Şubat 2016 Cumartesi, 10:16
lodos

Bursa’da iki gündür devam eden lodos vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.
Bursa’da lodos etkisini kaybetmeden devam ediyor. Hayatı büyük ölçüde olumsuz etkileyen lodos bu sefer de vatandaşlara zor anlar yaşattı. Gece boyunca esen sert rüzgar ile çöp kutuları, yol işaretleri devrilirken, sokaklar uçuşan kartonlar ve çöplerle doldu. Lodosun etkisiyle birçok ağaç ve elektrik direği devrilme tehlikesi geçirdi. Sabah saatlerinde evinden çıkan vatandaşlar ise fırtınanın etkisiyle yürümekte bile zorluk yaşadılar. Bazı vatandaşlar ayakta durabilmek için birbirlerine tutunurken bazıları ise fırtınanın yavaşlamasını köşelerde bekledi.
Lodosun yarından itibaren etkisini kaybedeceği yerini sıcak ve güneşli havalara bırakması bekleniyor. Meteorolojinin tahminine göre hafta başından itibaren hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üstüne çıkacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>