Kent Konseyi şehit annelerini unutmadı

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ve Kadın Meclisi üyeleri, şehit anneleriyle bir araya gelerek…

06 Mayıs 2016 Cuma, 15:24
sfghjgkhfjh

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ve Kadın Meclisi üyeleri, şehit anneleriyle bir araya gelerek Anneler Günü’nü kutladı.
BURFAŞ Atatepe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekli toplantıda konuşan Çepni, şehitliğin İslamiyette ulaşılmak istenen en yüksek mertebe olduğunu ve herkese nasip olmadığını ifade ederek, “Böylesine değerli rütbeye ulaşmış evlatların anneleriyle bir araya gelmekten onur duydum. Evlatlarınız, vatanları ve bayrakları uğruna mertebelerin en yücesine sahip oldular. Siz değerli şehit annelerinin haklarını asla ödeyemeyiz. Bizler de sizin ailenizin bir parçasıyız. Bursa Kent Konseyi, büyük bir ailedir ve her zaman yanınızdadır” dedi.
Kent Konseyi Kadın Meclisi Kadriye Sarıbıyık ise, Anneler Günü’nde yapılabilecek en anlamlı organizasyonu düzenlediklerini kaydetti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>