Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Kendi eliyle hırsıza otomobilini teslim etti…

İnternet üzerinden satılık ilanı baş ağrıtmaya devam ediyor. Bursa’da arabasını satmak isteyen bir vatandaş, müşteri olarak gelen hırsızlara denemeleri için verdiği arabayı bir daha göremedi.

14 Kasım 2015 Cumartesi, 13:20
hırsız

Bursa’da arabasını satmak isteyen bir vatandaş, müşteri olarak gelen hırsızlara denemeleri için verdiği arabayı bir daha göremedi.
Olay Bursa’nın Osmangazi ilçesi Panayır Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otomobilini satmak isteyen H.D., ilanda bulundu. Kısa süre sonra arabasına talip olan A.D., arabayı yakından görmek istedi. İstenilen yerde buluşan taraflardan A.D., arabayı denemek istedi.
A.D.’ye güvenerek test sürüşü için otomobilin anahtarını teslim eden H.D., geçen süre zarfı içerisinde arabasının geri gelmediği gerekçesiyle polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Bir süre sonra bulunan otomobilin içindeki elektronik malzemelerin çalındığı ve araç ile suça karışıldığını öğrenen H.D., ne yapacağını şaşırdı.
Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>