Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Kenan İmirzalıoğlu’nu Sinem Kobal sakinleştirdi

30 kez izlendi, 13 Mayıs 2016 Cuma

Kenan İmirzalıoğlu ve müstakbel eşi Sinem Kobal düğün hazırlıkları için Cunda’ya gitti.

Kenan İmirzalıoğlu ve müstakbel eşi Sinem Kobal düğün hazırlıkları için Cunda’ya gitti. Kobal, bir ara streslenen ve sigara yakan nişanlısını sakinleştirmek için sarıldı.

Kenan İmirzalıoğlu’nu, Sinem Kobal Sakinleştirdi
Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu yarın akşam gerçekleşecek düğünlerinden önce Cunda’ya gidip hazırlıkları gözden geçirdi.

DENİZ UÇAĞIYLA ADAYA İNDİLER

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, 14 Mayıs Cumartesi günü Ayvalık Cunda Adası’ndaki 40 odalı Ortunç Otel’de dünya evine girecek. Çift, düğüne 2 gün kala Cunda Adası’na geldi. Deniz uçağı ile adaya inen ikili taksi ile düğünün yapılacağı otele geldi.

“ÖNCE BİR YERLEŞELİM”

Daha çantalarını bırakmadan otelin çevresine bakan Kobal, nerede ne yapılacağını otel çalışanlarına tarif etti. İmirzalıoğlu’nun “Önce bir yerleşelim” uyarısıyla odalarına çekilen çift, eşyalarını bıraktıktan sonra hazırlıklarının planlamasını yaptı.

HEYECANLI DAMAT

Kobal, bir ara streslenen ve sigara yakan nişanlısını sakinleştirmek için sarıldı.

Kaynak. Makaron

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>